YOS: Nevím, zda se prodávají semínka, protože se většinou jedná o hybridy. Semínka z hybridních rostlin jsou nekvalitní. Musí se stále křížit, aby semínka byla kvalitní. Pak jsou semínka drahá. Rozmnožují se na podzim řízky. Mladé rostlinky (25,-Kč za kus) zakoupíte např. na . Na internetu by se jich našlo mnohem více.

Všechno jde tak, jak má jít.
Kolousek: Vějířovku jsem letos také se snažila přezimovat, bohužel mi nepřežila. Co dělám špatně to netuším,ale vždy si raději kupovím nová semínka každý rok.roll
houba: Kde kupujete semínka vějířovky? Ještě jsem je nikde nenašla. Na podzim jsem ji nařízkovala,ale nepodařilo se mi to, vyzkouším to na jaře. Letos jsem ji poprvé zazimovala.. Mám ji na chodbě v práci a občas na ni zapomenu,takže někdy vypadá,že už to nepřežije. Po zalití se ale pokaždé vzpamatuje. Na fotografiích je focená tento týden.
cz
Vějířovka - leden (Scaevola)
Vějířovka - leden (Scaevola)
cz
Vějířovka - leden (Scaevola)
Vějířovka - leden (Scaevola)
aknelka.ms: Taky bych ráda věděla, kde se dají semínka koupit. Zatím jsem viděla nabízet pouze sazenice, cena někdy hooodně vysoká. A řekla bych, že v případě výsevu už není nutno otálet - v lednu.