Garten.cz (Zahrada-cs.com): Společnost EUROMEDIA, GROUP, k.s,. věnovala knihu Mrkev miluje rajčata pro uživatele diskusního fóra. Soutěžit můžete do 27. 3. 2016  Knihu obdrží tři autoři příspěvků nebo fotografií v tomto diskusním fóru, kteří vloží na server více jak 4. textové příspěvky.
9972-mrkev-miluje-rajcata.jpg
Knihu můžete také zakoupit na www.bux.cz

Fotografie a příspěvky musí odpovídat tématu. Pří výběru výherců bude brán ohled na kvalitu a počet příspěvků a obrázků.

Postup vkládání fotografií k příspěvkům diskusního fóra najdete v příspěvku "3C) Jak vložit obrázek do diskusního fóra". Přehled obrázků najdete na ve fotogalerii diskusního fóra.
cz
Mrkev miluje rajčata - soutěž
Mrkev miluje rajčata - soutěž
Garten.cz (Zahrada-cs.com): Soutěž o 3 knížky Mrkev miluje rajčata byla 28. 3. 2015 ukončena. Knihu získávají tito aktivní uživatelé: krumpold, Martin HamaďakZdena.

Výhercům gratulujeme! Ostatní mohou zkusit štěstí v dalších soutěžích.
Ing. Miloš Krump: Soutěž o 3 knihy Mrkev miluje rajčata
Děkuji za výhru, knihu sem chtěl původně někomu věnovat, ale nakonec si ji nechám a rád si ji přečtu. Škoda, že nás přispěvovatelů není více, ale bohužel zvítězil Twitter a Facebook, tam je to sice o něčem jiném, ale fotky i příspěvky se časem propadají do prázdnoty. Miloš

Patřím mezi členy Specializovaných základních organizací ČZS Gladiris, Martagon a Rosa klub ČR