bala: Sukulenty jsou sázeny na podzim roku 2008. Líbí se mi jejich krásné květy .Jsou nenáročné na pěstování. V dnešní době,neustále se zvyšujících cen vody, jsou velmi vhodné  do našich zahrádek.
Editoval bala (02.03. 2010 13:00:36)
houba: Moje pokojové sukulenty. Moc názvů neznám a když jsem hledala na netu, byly si některé tak podobné,že jsem to vzdala. Pokud zná někdo názvy, budu ráda,když je doplní. Děkuji.
Editoval houba (19.11. 2011 19:48:05)
facebook: Jana Kulichová Neznámý sukulent - 4 - mělo by to být Aeonium arboeum :-)

Dagmara Petrli První (fotografie je Cotyledon tomentosa , důležitá je však výška. Pokud je rostlina vysoká do 25 cm, jedná se o ssp. ladismithensis , ssp. tomentosa je vysoká pouze do 11cm, no a konečně f. variegata. Druhá rostlina je Crassula ovata 'Hobbit'.

Dotaz nebo odpověď uživatele z Facebook.com
Další informace v článcích o rostlinách
Sukulenty: Aloe Sukulenty - jak žijí sukulenty?
Sukulenty patří ke xerofytům, k oněm umělcům přežívání na zemi, kteří se různými metodami přizpůsobili pro přežití nadměrně suchých období ve svém životním prostředí. Svojí schopností uchovávat na delší dobu vodu - která byla u kaktusů dovedena …
Rebo Productions CZ | 15.10. 2008
Sukulenty - rozchodník (Sedum) Sukulenty
Tučnolisté rostliny okouzlují krásnými tvary listů, nápadnými květy i svou výjimečnou skromností …
Encyklopedie Sukulenty Encyklopedie Sukulenty
Encyklopedie Sukulenty představuje výběr rostlin z nejrůznějších čeledí botanického systému, jimž je společná schopnost zadržovat v některých svých orgánech vodu. Mnohé se pěstují jako oblíbené pokojové rostliny či bonsaje, jiné uchvátily svou výjimečností …
Rebo Productions CZ | 25.11. 2009