| Téma / Fórum | |
|---|---|
Soutěž o 3 knihy Voda v domě a na chatěDěkuji a blahopřeji YOS a Jitušce. I u nás dostane knížku manžel, protože hospodaření s dešťovou vodou je jeho koníček - a musím říct, že letos jsme zalévali téměř výhradně touto vodou. Jen na městské zahradě máme 2 kostky na 1000 litrů, vanu a sudy, na chalupě je toho ještě víc. ;) |